Sala Bankietowa Gr-And – wesela, przyjęcia okolicznościowe, konferencje

www.facebook.pl/SalaBankietowaGrAnd

PROMOCJA!
Aż do Świąt Wielkanocnych przy spisaniu zamówienia fontanna czekoladowa wraz z zestawem owoców GRATIS!

Duże doświadczenie, wyszkolony personel dogodna lokalizacja i piękny teren sprawią, że zorganizujemy wesele, o którym naprawdę marzysz.

Do Państwa dyspozycji wyszykowana jest klimatyzowana sala bankietowa na 200 osób. Do dyspozycji mamy także 30 pokoi noclegowych (każdy z łazienką, TV oraz dostępem do Internetu), klimatyczny pokój nowożeńców, stylową, drewnianą altanę na 60 osób oraz parking dla wszystkich gości.

Kolejnym ważnym elementem Sali Bankietowej Gr-And, jest nasz wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem.Kucharze przygotują potrawy, o których marzy Państwa podniebienie, a obsługa zadba, aby poczuli się Państwo u nas naprawdę wyjątkowo.

Oprócz organizacji wesel, komunii i chrzcin, organizujemy również konferencje, szkolenia, imprezy firmowe, bankiety, jubileusze, itp. Kolejnym elementem naszej oferty jest catering, który możemy dowieźć w wybrane przez Państwa miejsce.

Catering zadowoli wszystkich zainteresowanych, zarówno duże i małe firmy, jak i prywatne osoby. Dania przygotowane są na porcelanowych półmiskach i urozmaicą każdy rodzaj przyjęć, Wigilię Bożonarodzeniową, Śniadanie Wielkanocne, urodziny szefa lub rocznicę ślubu.

Nasza sala weselna usytuowana jest bezpośrednio przy trasie głównej Warszawa-Nieporęt, ok 4 km od północnych granic Warszawy. W naszym sąsiedztwie znajdują się także miejscowości Zegrze i Legionowo co świadczy o tym, że dojazd do nas nie sprawi, ani Państwu, ani Państwa gościom najmniejszego problemu.

Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą u nas miejsce dla siebie. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie życzenia klientów.

Zachęcamy wszystkich do dokładniejszego zapoznania się z ofertą Sali Gr-And, która zamieszczona jest na naszej stronie.

Post Author: wpkat2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *